Sumar

Candidatul ideal
– Sa dea dovada de seriozitate si corectitudine;
– Sa aiba o atitudine pozitiva;
– Sa ii placa sa lucreze cu oamenii;
– Sa poata sa lucreze in situatii de stress;
– Limba engleza nivel avansat;

Descrierea jobului
–  Desfasoara activitati specifice primirii oaspetilor (check-in, check out, rezervari, confirmari, facturari);
–  Cunoasterea programului de receptie Fidelio sau alt program asemanator constituie un avantaj.

Beneficii:
–  Oferim conditii de munca intr-un mediu profesionist alaturi de o echipa tanara si entuziasta, un pachet salarial motivant.

Despre AMZEI HOTEL 4* Bucuresti

Boutique Hotel Amzei - Intimitate si lux in centrul Bucurestiului
Amzei Hotel va ofera cele mai noi si moderne facilitati, toate acestea intr-un stil clasic-elegant in apropierea celei mai renumite artere bucurestene : Calea Victoriei. Prin contrast fata de atmosfera traditionala a marilor lanturi hoteliere, Amzei Hotel este un hotel tip boutique, un loc plin de personalitate care asigura cel mai mare respect fata de intimitatea tuturor oaspetilor sai.