Sumar

Cautam coleg/colega pentru o bucatarie in care gatim pentru
evenimente, pentru bistro si pentru cateva gradinite.

Programul este excelent. De luni pana vineri, 6:30-15:00 (inclusiv pauza
de masa). Liber in weekend. Prime/bonusuri pentru ore suplimentare si
evenimente.

Echipa este foarte unita si de o mare calitate umana si profesionala.
Avem nevoie de o persoana rapida, obisnuita cu munca fizica, cu
dragoste si respect pentru meserie.
Ne dorim o persoana creativa, dar in acelasi timp obisnuita cu rutina,
care sa lucreze in conditiile unei bucatarii specializate in catering. Ritmul
este intens in prima parte a zilei, insa e mai relaxat in partea a doua
(12:00- 15:00). Gatim totul de la zero, fara premixuri, prafuri sau
elemente prefabricate.
Este un loc in care te poti intalni cu o multime de ingrediente, in care poti
experimenta, in care ai libertatea de a testa si incerca retete pe care nu
le-ai mai facut si in care poti invata nestingherit, ba chiar ajutat de catre
echipa si incurajat de catre management sa o faci.
Apreciem bucataria romaneasca bine facuta, cu gustul de acasa, asadar
poti aplica chiar daca ai gatit doar retete romanesti. Daca esti interesat,
poti invata si altceva. Daca nu, post doar pentru bucatarie romaneasca.

Ne-am dori sa ai:
Experienta minim 2 ani intr-o bucatarie profesionala de catering; ideal,
dar nu neaparat necesar, sa ai si experienta de gatit pentru copii (fara
prajeli/grasimi, fara prafuri magice, etc);
Experienta in catering pentru gradinite, evenimente, nunti, targuri este un
mare plus.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
– participi la receptia materiei prime si ajuti la depozitarea ei conform
cerintelor fiecarei categorii de produse.
– comunici [bucatarului sef] necesarul pentru ingredientele preparatelor
de care esti responsabil, in functie de meniul saptamanal.
– verifici impreuna cu restul echipei meniul si detaliile de prepare a
acestuia.
– respecti retetele existente, folosindu-ti experienta pentru a utiliza optim
fiecare materie prima/auxiliara.
– propui si executi retete noi atat din bucataria nationala, cat si
internationala, tinand cont de sezon. Traditionale sau creative, ambele
sunt acceptate.
– la nevoie, participi la activitatea de cantarire si ambalare a produselor
finite inainte de livrare.
– participi la asigurarea si mentinerea curateniei generale in bucatarie,
impreuna cu restul echipei.
– participi la activitatile solicitate de seful ierarhic (bucatar-
sef/supervisor/manager).

Beneficii:
– bonusuri, program bun, respect si intelegere pentru problemele
personale, cand se ivesc.
– posibilitatea de a evolua profesional, de a invata lucruri si retete noi;
masa de pranz/apa/cafea pentru consum intern.

Pentru a afla mai multe despre noi, intra pe www.bacaniaveche.ro. Ne-ar
ajuta mult la interviu sa stii cate ceva despre noi.

Despre Bacania Veche SRL

Fondata in 2010.

Atmospheric old-style Romanian deli shop - a wide range of carefully selected Romanian and Intl products such as homemade jams&preserves, spices, wines, cheeses and cold cuts as well freshly baked bread and savoury seasonal pies. Delicious homemade cakes prepared on the spot, every day. Traditional method, no artificial colouring or preservatives. Tasting menu of Romanian food available.