Sumar

Cautam coleg la Bacania Veche

Cautam coleg pentru echipa din Bacania Veche, Barbu Vacarescu nr 49

Avem nevoie de tine sa promovam gusturile adevarate si mancarurile oneste! Cautam un om
constiincios, punctual, iubitor de mancare, zambitor si pozitiv, care sa interactioneze bine cu
clientii nostri, atat cu cei care vin in pravalia din Barbu Vacarescu 49 cat si telefonic, cu
clientii care comanda online de pe www.bacaniaveche.ro

Daca te simti confortabil in prezenta clientillor, ai mai lucrat ca vanzator/vanzatoare/ sef de
magazin intr-o cofetarie, magazin cu produse premium, coffee-shop sau delicaterie si ai un
interes real pentru mancarea sanatoasa, condimente, vinuri alese, placinte si alte delicatese,
abia asteptam sa ne cunoastem.

Descrierea jobului
Ce ne dorim de la tine?
– sa iubesti mancarea buna, sa fii atent la nevoile clientilor si sa le propui solutiile potrivite
· sa transmiti comenzi catre furnizori
· sa primesti si sa aranjezi in rafturi produsele de la furnizori sau pe cele produse de noi
· sa urmaresti termenele de expirare si sa aplici politica de retur/retragere de la vanzare.
· sa preiei comenzi pentru torturi, prajituri, cosuri-cadou, catering pentru aniversari sau alte
evenimente speciale
· sa te preocupi ca magazinul sa aiba mereu un aspect ingrijit si primitor;
· sa te ocupi de gestionarea comenzilor online (confirmarea telefonica a comenzii cu clientul /
oferirea de detalii legate de produsele din magazin si sugerarea de alternative in cazul in
care un produs nu este pe stoc / pregatirea coletului pentru livrare / emitere facturi / AWB /
comunicare cu firma de curierat pentru solutionarea eventualelor probleme legate de livrare.

Ce oferim ?
Un program excelent, un mediu de lucru deosebit, un salariu corect si posibilitatea reala de a
avansa pe o alta pozitie.

Jobul este full time, iar programul de lucru este in ture. Suntem flexibili si intelegatori cu
nevoile personale, atunci cand situatia o cere.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne un e-mail in care sa ne povestesti
despre tine (si un CV) pe adresa ioana@bacaniaveche.ro.

Vom contacta doar candidatii a caror experienta are legatura cu cerintele postului sau pe cei
care ne conving, in cateva randuri, ca nu experienta e importanta, ci dorinta de a lucra in
mod deosebit cu noi.
Inainte de a aplica, afla mai multe despre noi aici: www.bacaniaveche.ro

Descrierea companiei
Suntem cea mai veche Bacanie din Bucuresti – un loc mic, dar plin de atmosfera in care, din
pasiune pentru mancare buna si gatita sanatos, am reunit ingrediente, condimente, produse
traditionale din carne si branzeturi de la mici producatori din tara, uleiuri si oteturi rare,
mirodenii de peste mari si tari, dulceturi, siropuri, zacusti, vinuri alese si beri romanesti
artizanale. Gatim la fata locului, pe o tejghea frumoasa din lemn, placinte si prajituri de casa,
din ingrediente proaspete si naturale, fara prafuri, premixuri, oua lichide, frisca de la tub sau
coloranti.

Despre Bacania Veche SRL

Fondata in 2010.

Atmospheric old-style Romanian deli shop - a wide range of carefully selected Romanian and Intl products such as homemade jams&preserves, spices, wines, cheeses and cold cuts as well freshly baked bread and savoury seasonal pies. Delicious homemade cakes prepared on the spot, every day. Traditional method, no artificial colouring or preservatives. Tasting menu of Romanian food available.