Sumar

Bacania Veche – The Charity Shop
Bistro de pranz, cu program de zi (09:00 – 18:00), in care principalul moment al zilei este pranzul (12:00 – 15:00).

Tipicul locului: clientii se aseaza la coada de la casa, fac comenzile, platesc si abia apoi iau loc. Ultrerior ospatarul le livreaza mancarea conform comenzii.

Cerinte:

  • Sa fie absolvent studii medii (liceu/ scoala profesionala);
  • Sa aiba aspect placut ;
  • Dorinta de perfectionare;
  • Seriozitate;
  • Persoana dinamica si zambitoare;
  • Abilitati de comunicare;
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.
  • Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Executa aranjarea meselor;
  • Primeste clientii;
  • Se asigura de buna livrare a comenzilor la mese (comanda este preluata la casa);
  • Servirea preparatelor;
  • Serveste clienti in ordinea sosirii;
  • Debaraseaza, pregateste sala, vesela si tacamurile.
  • Sa acorde atentia cuvenita clientilor si sa asigure servicii impecabile pentru acestia;

Despre Bacania Veche SRL

Fondata in 2010.

Atmospheric old-style Romanian deli shop - a wide range of carefully selected Romanian and Intl products such as homemade jams&preserves, spices, wines, cheeses and cold cuts as well freshly baked sweets and savoury seasonal pies. Delicious homemade cakes prepared on the spot, every day. Traditional method, no artificial colouring or preservatives. Tasting menu of Romanian food available.