Sumar

-RECEPTIONER HOTEL
Candidatul ideal
– Persoana organizata, proactiva, dinamica, determinata
– Certificat calificare (receptioner hotel ) – reprezinta un avantaj;
– Experienta anterioara in industria hoteliera- reprezinta un avantaj;
– Nivel limba engleza – fluent;
– Cunostinta unei alte limbi de circulatie internationala – reprezinta un avantaj;
– Foarte bune cunoştinţe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel);

Descrierea jobului
– Este responsabil de primirea oaspetilor si procesarea rapida a cerintelor acestora
– Verifica lista de sosiri si urmareste cerintele speciale
– Intampina oaspetii hotelului intr-o maniera ospitaliera
– Se ocupa de indeplinirea tuturor cererilor clientilor si de furnizarea tuturor serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajatii Housekeeping si Room Service
– Se ocupa de atribuirea camerelor si de pregatirea cheilor pentru oaspeti
– Urmareste si verifica evolutia sosirilor, actualizand fisele de inregistrare cu datele corecte: nume, adresa, modaliate de plata
– Se ocupa de cererile de rezervari de camere din partea oaspetilor
– Cunoaste tot timpul statutul si disponibilitatea camerelor precum si gradul de ocupare
– Raspunde intrebarilor si solicitarilor oaspetilor atat personal cat si la telefon. De asemenea preia rezervari
– Promoveaza hotelul si mentine o atmosfera de intelegere si ajutor reciproc in randul angajatilor si lucreaza in echipa
Beneficii oferite:
– 13 salarii/an
– concediu platit 22 zile/an si cazare gratuita pe litoral
– masa calda
– analize medicale periodice gratuite
– cazare pentru angajatii din provincie
Bonusuri in functie de performanta