Sumar

Candidatul ideal:

– Persoana dinamica si ospitaliera;
– Abilitati foarte bune de comunicare si organizare;
– Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa;
– Atentie la detalii, punctualitate;
– Disponibilitate pentru lucru in ture;
– Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational obligatoriu.

Descrierea jobului:

– Ofera servicii eficient, prompt, fara probleme si amabil debarasand, servind si asezand mesele;
– Inregistreaza corect, verifica in prealabil si preia toate comenzile de mancare si bautura;
– Aranjeaza mesele inainte de sosirea clientilor, dupa caz;
– Se asigura ca spatiul de lucru si sectiunea sa au suficiente aranjamente si sunt mentinute curate si ingrijite in permanenta;
– Are cunostinte amanuntite despre meniurile de mancare si bautura;
– Amenajeaza sala in conformitate cu comenzile de evenimente si/sau instructiunile primite, avand in vedere confortul clientului si caracterul practic al serviciilor oferite.

Oferim:
-mediu de lucru placut, restaurant fine dining
-echipa tanara
-plan salarizare atractiv

Despre CITY HIGH SRL

Descrierea companiei
Restaurant fine dining situat in Piata Presei Libere (sector 1, Bucuresti)