Sumar

Cerinte

  • Disponibilitate pentru a lucra in ture (de dimineata, dupa-amiaza si de noapte);
  • Capacitatea de a lucra sub presiune;
  • Persoana dinamica, atenta la detalii;
  • Capacitate organizatorica si de comunicare;
  • Diploma de absolvire a unei scoli de calificare in domeniu;
  • Experienta in domeniu 1-3 ani.

Descrierea jobului

  • Urmarirea fermentarii si prelucrarii aluatului (framantarea aluatului, prelucrarea produselor);
  • Executarea coacerii produselor de panificatie;
  • Pregatirea produselor in vederea livrarii;
  • Participa la determinarea necesarului de materii prime si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
  • Asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a materiilor prime cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;
  • Raspunde pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
  • Asigura curatenia in brutarie;
  • Pastrarea in cele mai bune conditii a ustensilelor si a aparaturii;
  • Respectarea normelor de igiena si securitate a Muncii;
  • Utilizarea resurselor existente, exclusiv in interesul firmei;
  • Verifica termenul de valabilitate al materiei prime si comunica superiorilor cand acestea nu indeplinesc masurile de igienico-sanitare.
  • Program de lucru: Luni-Vineri: – tura de noapte:  4:30-13:00- tura de zi: 8:30-17:00
  • Salariu net: 3000 ron
  • Alte beneficii: bonuri de masa