Sumar

Cerinte

  • Sa fie absolvent studii medii (liceu/ scoala profesionala);
  • Sa aiba aspect placut ;
  • Dorinta de perfectionare;
  • Seriozitate;
  • Persoana dinamica si zambitoare;
  • Abilitati de comunicare;
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.
  • Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Executa aranjarea meselor;
  • Primeste clientii;
  • Preia comenzile;
  • Servirea preparatelor;
  • Incasarea notelor de plata;
  • Transmite comenzile la bucatarie/bar;
  • Serveste clienti in ordinea sosirii;
  • Sa acorde atentia cuvenita clientilor si sa asigure servicii impecabile pentru acestia;

Despre Restaurantul Alioli

Pentru că o familie de români n-au putut sta departe de țara natală. Pentru că după opt ani petrecuți în Spania, noi am revenit la București pentru a găti bucate valenciene și andaluze adevărate.

Aici găsiți în fiecare zi preparate spaniole gustoase pe bază de ingrediente aduse din Spania, fructe de mare proaspete, bucate andaluze și valenciene adevărate, vinuri alese și bere spaniolă. Cei care ne calcă pragul în mod regulat,expați spanioli, vedete și oameni îndrăgostiți de mâncarea spaniolă, spun că noi facem cea mai bună paella din oraș.