Sumar

RIN Grand Hotel angajeaza frigotehnist calificat cu experienta de minimum 3 ani.

Responsabilitati:

-executa lucrari specifice de intretinere a instalatiilor frigotehnice (frigidere, congelatoare, camere frigorifice, aparate de aer conditionat etc.): reglari, incarcare cu freon, operatii de curatare, gresare, vopsire anticoroziune si revizie;

-verifica si regleaza elementele componente ale instalatiilor, in special cele expuse la socuri/coroziune;

-verifica etansitatea imbinarilor, a racordurilor dintre conducte si aparate;

-verifica montarea corecta si functionalitatea elementelor de amortizare a vibratiilor si zgomotelor, rigiditatea ancorelor si mecanismele de protectie;

Beneficii:

– masa calda/zi, prime de sarbatori, petreceri de Craciun pentru angajati si copiii acestora, acces gratuit la Water Park Otopeni

Trimite CV-ul la email resurseumane@rinhotels.ro

Informatii luni – vineri intre orele 09:00 si 17:00.

www.rinhotel.ro

Sos Vitan Barzesti, nr. 7D, sect 4

Marcat cu tagurile:

Despre RIN Grand Hotel

RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.
Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de paisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri. Cele trei hoteluri de patru stele, RIN Grand, RIN Central şi RIN Airport, amplasate strategic în sudul, centrul, respectiv nordul Capitalei, prin diversitatea şi calitatea serviciilor asigură cel mai bun raport calitate/preţ garantând satisfacţia oaspeţilor noştri. RIN Group a dezvoltat de-a lungul timpului mai multe divizii: hotelieră, imobiliară,
www.rinhotels.ro ; www.domusstil.ro ;  www.waterpark.ro