Sumar

RIN Grand Hotel angajeaza tapiter cu experienta in reconditionare si retapitare canapele, fotolii, scaune si alte tipuri de mobilier existent in hotel.

Cerinte obligatorii:

– studii medii; deprinderi in montarea si rectificarea mobilierului precum si abilitati tehnice de citire a planurilor;

– persoana organizata, meticuloasa si serioasa;

– experienta pe o pozitie similara – minimum 5 ani.

Responsabilitati:

– prelucreaza/ monteaza toate tipurile de lemn prin taiere, masurare, gaurire sau imbinare folosind unelte manuale sau electrice;

– slefuieste/ finiseaza suprafetele produselor prin baituire, vopsire, aplicare de lacuri vopsele, emailuri, folosind spray sau pensule;

– transporta, monteaza, rectifica, tapiteaza/retapiteaza si intretine mobilierul existent in hotel.

Program de lucru: luni – vineri 09.00-18.00

Beneficii: contract de munca, prime de sarbatori, reduceri acces Body-Art Wellness Club

Trimite CV-ul la email: resurseumane@rinhotels.ro sau il poti depune la receptia hotelului RIN Grand (Soseaua Vitan-Barzesti, nr. 7D, sector 4)

Marcat cu tagurile: , ,

Despre RIN Grand Hotel

RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.
Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de paisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri. Cele trei hoteluri de patru stele, RIN Grand, RIN Central şi RIN Airport, amplasate strategic în sudul, centrul, respectiv nordul Capitalei, prin diversitatea şi calitatea serviciilor asigură cel mai bun raport calitate/preţ garantând satisfacţia oaspeţilor noştri. RIN Group a dezvoltat de-a lungul timpului mai multe divizii: hotelieră, imobiliară,
www.rinhotels.ro ; www.domusstil.ro ;  www.waterpark.ro